E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Težak poraz buzetskih rukometaša

12.09.2010.

U svojoj prvoj ovosezonskoj utakmici pred domaćom publikom, rukometaši Buzeta, doživjeli su uvjerljiv poraz od jedne od najkvalitetnijih momčadi u Hrvatskoj, našičkog Nexea. Kvalitetni gosti od prve su minute susreta dali do znanja tko je kvalitetnija momčad na terenu, no Buzećani se nisu predavali i poluvrijeme završili s dva zgoditka minusa (12:14), iako su gosti u pojedinim dijelovima prvoga poluvremena imali i šest zgoditaka prednosti. Buzećani vrlo dobro ulaze u nastavak susreta i zahvaljujući nekoliko obrana vratara Petrića u 26. minuti sustižu našičko vodstvo (16:16). No, kvalitetnija i šira klupa gostiju omogućila im je u posljednjoj trećini susreta da čvrstom obranom i brzin kontranapadima povećavaju svoje vodstvo do konačnih 11 zgoditaka prednosti (23:34). U buzetskim redovima najefikasniji su bili Davor Šunjić i Davor Vukelić s pet postignutih pogodaka.

Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.