E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Buzet - Prelog 37:20

26.02.2009.

Razlika u kvaliteti između ova dva suparnika u ovom je trenutku uvelike na strani buzetskih rukometaša, no i u takvom odnosu snaga vratar Slipčević bio je taj koji je u drugoj polovici prvog dijela bio zaslužan za devet golova prednosti "plave" momčadi (17:8 - 23'). Imali su domaći igrači i velikih "plus 11" u prvih 30 minuta igre, no do odlaska na odmor gosti su uspjeli svoj zaostatak svesti na jednoznamenkasti broj (20:11). Serijom 9:1 u otvaranju drugog dijela domaća je momčad u 40. minuti stigla do najveće prednosti u tom dijelu susreta te je tako već u ranoj fazi utakmice pobjednik odlučen. Dobru rolu u tim je trenucima odradio i drugi buzetski vratar Pavletić, dok se ostatak momčadi dobro zabavljao u napadačkim akcijama te efektnim potezima uveseljavao okupljene gledatelje. Na kraju 17 pogodaka razlike najbolje oslikava događaje na parketu, iako je rezultat mogao biti i znatno veći.Glas Istre, Velimir Božić.
Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.