Novosti

Uspjeh automobilista i organizatora utrke

31.01.2011.

Hrvatski auto i karting savez proglasio je u subotu u Vodicama kod Šibenika najbolje automobiliste u sezoni 2010. I ovoga puta mnogobrojna priznanja otišla su u "oktanski" Buzet.

Auto moto klub Buzet treću godinu za redom primio je posebno priznanje za najbolju organizaciju natjecanja na brdskim stazama. Sukladno tome, za osvojeni trostruki naslov najuspješnijeg organizatora  pripala mu je i zlatna plaketa.

Nagrađeni su i mnogobrojni vozači Auto kluba Buzet Autosport. Mladi autoslalomaš Nino Andrejević proglašen je najuspješnijim juniorom u autošportovima. On je i prvak HAKS-a klase 4. Sanjin Prodan, također autoslalomaš, prvi je Istrijan koji je osvojio zlatni volan. Taj se trofej dobiva nakon tri uzastopno osvojena državna prvenstva, a spada u jedno od najprestižnijih priznanja HAKS-a. Nagrađeni su još brdaši: Manuel Kodelja (pobjednik klase A7), Dalibor Franolić (trećeplasirani vozač klase A7), Bojan Krota (drugoplasirani vozač klase A5), Saša Černeka (trećeplasirani vozač klase N2), Viliam Prodan (trećeplasirani vozač klase N3). Autoslalomaš Alen Prodan osvojio je 3. mjesto klase 7, te 1. mjesto klase 1 kronometar vožnji. Marin Nežić je zauzeo 3. mjesto klase 4 kronometar vožnji, dok je u istoj disciplini Zoran Vidmar zauzeo 2.  mjesto ukupnog poretka i 2. mjesto klase 5.

AK Buzet Autosport sezonu završava na 2. mjestu u disciplini autoslaloma i na 3. mjestu discipline kronometar.

Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.