E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Rukometaši odigrali neriješeno s liderom

10.02.2014.

Pobjeda nad Umagom u prošlom kolu bila je najbolja pozivnica buzetskim ljubiteljima rukometa koji su lidera prvenstva dočekali u potpuno ispunjenoj dvorani. Bilo je to prvi put ove sezone da zbog navijanja nismo mogli čuti koju napadačku akciju zove buzetski organizator igre. Do kraja prvog dijela Buzećani su uspjeli sačuvati minimalnu prednost koja nije bila viša samo zahvaljujući nevjerojatnim obranama vratara Balenta koji se nakon prvih 30 minuta zaustavio na brojci 15. No, ono čemu smo svjedočili u prvom poluvremenu bilo je definitivno najdinamičnijih i najbržih 30 minuta rukometa koje smo vidjeli ove sezone, a usuđujemo se reći i otkad Buzećani igraju rukomet. Do svog prvog vodstva u nastavku gosti stižu u 57. minuti pogotkom brzonogog Marčeca kojem je to omogućila dobra obrambena reakcija njegovih suigrača (29:30). Nakon što su gosti vodili sa dva razlike (29:31) najbolji pojedinac u buzetskim redovima, Davorin Prskalo s dva je uzastopna pogotka susret uveo u infarktnu završnicu (31:31 - 59'). Pobjedu gostiju s igračem manje u polju Buzećana spriječio je vratar Jović fantastičnom obranom, dok je pokušaj Ćosića da svojima osigura i drugi bod završio u bloku gostiju. Najbolji u buzetskim redovima bio je Davorin Prskalo s 12 golova, slijedio je Buneta sa sedam, a vratar Jović zabilježio je 17 obrana. (www.glasistre.hr - V. BOŽIĆ)
Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.