E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Kickboxing klub “Fighter” završio godinu natjecanjem u Zagrebu

22.12.2016.

U subotu 17.12.2016. u Zagrebu je održan međunarodni turnir Croatia Open u organizaciji Hrvatskog kickboxing saveza. Natjecalo se preko 600 natjecatelja iz 87 klubova koji dolaze iz 8 različitih zemalja. Još jedno odlično natjecanje i iskustvo za mlade buzetske borce.Buzet su predstavljali: Paola Brženda, Antea Klarić, Agata Paro, Lara i Chiara Rytz, Mihael Glavić, Teo Sega Sumić, Lora i Matea Petohleb, Korina Zugan a u pratnji su bile trenerice Vilma Jeletić i Iva Jeletić Prodan.Mladi borci borili su se srčano i hrabro, a rezultat je 5 brončanih medalja i jedno srebro. Korina Zugan bila je najuspješnija plasiravši se u point fightu u finale do 60 kilograma, a najbolje borbe u karijeri odradio je Mihael Glavić u borbi s reprezentativcem, ne ostavivši ga ravnodušnim.Osvajači bronca u disciplini point fight su: Lora Petohleb, mlađa kadetkinja do 42 kg, Antea Klarić djevojčica do 28 kg, Matea Petohleb juniorka do 55 kg Mihael Glavić stariji kadet (light contact) do 52 kg, i Korina Zugan juniorka do 60 kg. Korina Zugan osvojila je još i prije navedeno srebro u kategoriji do 60 kg."Time je natjecateljska 2016.godina završila, a nakon kratkih praznika koji nam traju od 26.12.-9.1. krećemo s pripremama jer nas već 28.1. očekuje Županijsko prvenstvo za sve uzraste, a 04.02. je na redu već prvo državno prvenstvo. Preostaje nam da zaključimo godinu, proveselimo se s klincima i održimo godišnju skupštinu u Fighteru i Taekwondo klubu. Bila je ovo veoma uspješna i plodna godina za rezultate naših klubova, a u 2017. ulazimo optimistični s velikim ciljevima i planovima." zaključile su trenerice taekwondo i kickboxing kluba.

Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.