E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Žetva državnih titula buzetskih enduraša

11.01.2010.

Buzetski enduraši imaju razloga za slavlje. Jer, iza njih je još jedna uspješna i plodna natjecateljska godina. S čak 2.515 osvojenih bodova, u konkurenciji devet hrvatskih enduro klubova, uvjerljivo su zauzeli prvo mjesto i drugu godinu za redom ponijeli titulu klupskog državnog prvaka. Koliko je dosita velik njihov sportski rezultat dokazuje podatak da je drugoplasirani MK Bjelovar ostvario tek 503 bodova. Buzećani su dominirali i u klasi E1. Robert Vozila (288 bodova), osim što je osigurao titulu prvaka Hrvatske u svojoj klasi, proglašen je i najboljim enduro vozačem u 2009. godini. Drugo mjesto je osvojio Marko Prodan (274 boda), a treće Robert Šterpin (62 boda). U klasi E2 slavio je Kristijan Ostović (185 bodova), dok se na treće mjesto klase popeo Marin Ratoša (178 bodova). Mikele Krbavčić, s 157 osvojenih bodova, stao je na srebrno postolje klase senior E3. U klasi junior, Igor Fonović (193 boda) je zlatni, David Krajcar (158 bodova) je srebrni, a Stefano Mikuljan (84 bodova) je brončani.  Lani se u enduro Prvenstvu Hrvatske natjecalo 26 vozača EMK "Buzet".
Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.