E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Bojan Krota korak do naslova

05.10.2009.

Osim autoslalomaša, i vozači brdskih auto utrka za sobom imaju uspješan vikend. Na 3. Nagradi Skradina, Prvenstvu Hrvatske brdskih auto utrka, Bojan Krota (Buzet Autosport) pobjednik je klase N2, čime je preuzeo vodstvo grupe N. Velika borba Krotu očekuje na posljednjem natjecanju u Konavlima  obzirom da vodeću poziciju drži s minimalnom prednošću. Pobijedi li, postat će državni prvak grupe N. U konkurenciji 76 vozača prvo mjesto grupe N je osvojio Viliam Prodan (Buzet Autosport) te tako pridonio klupskom kolegi izbacivši iz igre njegovog najvećeg konkurenta Tomislava Muhvića (Pula - Rovinj). Bodove buzetskom kolektivu, drugim mjestom klase N2 je donio i Saša Černeka, dok je Toni Delbianco završio na trećem postolju klase H14. Buzećanin Ivan Černeha (Zrinski) osvojio je prvo mjesto klase A6, a Enver Prodan (Dubrava) drugo mjesto klase N1. AK Buzet Autosport u Skradinu je završio kao drugoplasirani klub. Osvojenih 67,5 bodova bacilo je istarski kolektiv na 3. mjesto Prvenstva Hrvatske.

Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.