E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Automobilisti uspješni u Novom Marofu

28.09.2009.

Proteklog su vikenda u Novom Marofu održana dva autoslaloma za Prvenstvo Hrvatske. Natjecali su se i buzetski vozači iz AK "Buzet Autosport" te ostvarili zapažene rezultate. Alen Prodan u subotu je zauzeo treće mjesto ukupnog poretka te 3. mjesto klase 7, dok je njegov klupski kolega Sanjin Prodan zauzeo četvrto mjesto generalke i 4. mjesto iste klase. U konkurenciji od 119 vozača mladi Nino Andrejević se plasirao na 15. mjesto ukupnog poretka. U klasi 4, Nino je stao na najviše postolje, a ujedno je bio i drugoplasirani junior. Buzetska trojka osvojila je dovoljno bodova da na kraju dana njihov klub završi na 3. mjestu, iza AKK Zanatlije i AK SB Autosporta. Na drugom, nedjeljnom autoslalomu, dečki iz Buzet Autosporta povoda za slavlje imali su još više. Sanjin Prodan je osvojio 1. mjesto generalke i 1. mjesto klase 7, Alen Prodan je bio 5. u klasi 7 i 16. u ukupnom poretku. Nino Andrejević utrku je završio kao petoplasirani vozač, najbolji junior i pobjednik klase 4. AK Buzet Autosport je toga dana bio drugi. Nedjeljnom pobjedom Sanjin Prodan preuzeo je vodeće mjesto u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske u autoslalomu, a Nino Andrejević i teoretski je osigurao naslov pobjednika hrvatskog prvenstva u juniorskoj konkurenciji. Obojica su vozača i trenutno vodeću u svojim klasama, čime im se dvije utrke prije kraja smješe naslovi državnih prvaka.Pregled ostalih rezultata vozača AK Buzet Autosport:SUBOTA: