E: info@buzet.hr // Facebook // Youtube

Novosti

Alvin Glavić prvak Hrvatske u borbama

12.11.2012.

Jučer je u Rijeci održano Prvenstvo Hrvatske u borbama za kadete. Ukupno se natjecalo 16 taekwon-do klubova. Na natjecanju se predstavilo sedam buzetskih boraca i službeni sudac Igor Rušnjak. Teo Sega Sumić kao mlađi kadet osvojio je 3. mjesto u kategoriji do 28 kg. Bilo mu je to prvo Prvenstvo Hrvatske te je kao najmlađi u svojoj kategoriji izvrsno odradio natjecanje. Mihael Glavić je u kategoriji do 32 kg imao malo lošiju sreću te je zaustavljen u četvrtfinalu.

Alvin Glavić je u kategoriji do 35 kg postao prvak Hrvatske i to u jednoj od brojnijih kategorija na natjecanju. Upornost i redovitost na treninzima rezultirala je fantastičnim uspjehom. U kategoriji kadetkinja do 55 kg borile su se Korina Zugan i Matea Petohleb. Obe cure pokazale su kvalitetu. Matea je osvojila 3. mjesto,  dok je Korina za bod izgubila u borbi za medalju.

U najtežoj kategoriji kadetkinja +55kg borile su se Ela Mandalenić i Tea Jakobović, a obje su zaustavljene u četvrtfinalu. Tea je odlično baratala nožnim tehnikama, a Ela je izgubila u teškoj borbi protiv podjednake natjecateljice nakon tri produžetka. Natjecanje je obilježila jaka konkurencija gdje su se Buzećani istaknuli kao izvrsni borci i pokazali kako se trud na treninzima isplati.

Grad Buzet

Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. Zaljubi se u suncem obasjane zidine. Udahni mirise njegovih šuma. Kušaj bogate okuse domaćih delicija. Prepusti se doživljajima, upoznaj njegove najskrovitije kutke, osjeti avanturu, postani dio prirode. U Buzetu pronađi sebe.